Gotowiec inwestycyjny

Mieszkanie na sprzedaż
874 500 PLN , Pow. 53 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
53 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa , Ludwika Kickiego
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
34964456911
Cena za m2:
16 500 PLN
Prezentowane mieszkanie posiada 53m2 i składa się z trzech oddzielnych micro- kawalerek po generalnym remoncie na 4 piętrze pod wynajem.

ROI około 9% w skali roku. W kawalerkach już mieszkają najemcy , sprzedawane są z meblami i sprzętem AGD.

Mieszkanie posiada jedną księdze wieczystą, jednak po wejściu od klatki schodowej od razu przechodzi się do trzech osobnych i całkowicie niezależnych lokali.

Każdy ma swoja łazienkę i pokój z aneksem kuchennym. Każde mieszkanie ma własne, pełnoprawne drzwi wejściowe, własne liczniki zużycia mediów, najemcy właściwie nie muszą się widywać, dzielą jedynie korytarz, gdzie mogą zostawić kurtki/buty. W kuchnia ma płytę indukcyjną oraz l lodówkę oraz mikrofalówkę . Na podłodze położono panele, a w łazience glazura. Warto też wspomnieć, że mieszkania są ciche. Prawo własności: pełna własność. Możliwość zakupu na kredyt, posiada księgę wieczystą.

Dane finansowe: Zysk z wynajmu lokalu nr.1- ok. 2200 zł +prąd - mieszkanie już wynajęte! Zysk z wynajmu lokalu nr.2 - ok. 2200 zł +prąd - mieszkanie już wynajęte! Zysk z wynajmu lokalu nr.3- ok. 2900 zł +prąd - mieszkanie już wynajęte!
Łącznie uzyskujemy 7200 zł miesięcznie, a roczny zyski z najmu na poziomie ok. 86400 zł minus czynsz administracyjny zostaje nam 79200 co przekłada się na ROI około 9% w skali roku. OTOCZENIE Mieszkanie znajduje się na ulicy Kickiego 3 ( Praga-Południa, Rondo Wiatraczna) Warszawie. Zielona i spokojna okolica, która jednocześnie zapewnia sprawny dojazd do centrum miasta w 15 minut tramwajem. Do wejścia na klatkę używa się kodu i pinu.

Miejsca postojowe przed budynkiem.
Nieprawidłowy adres E-mail